O nás

logoUž od počátku této společnosti chceme svými službami poskytovat koncovým zákazníkům nejen kvalitní chuťový požitek z dokonale kávy, ale také kvalitní služby spojené s prodejem kávy. Jednou z námi nabízených doplňkových služeb je nabídka kávového předplatného s předplatným na tři, šest, nebo dvanáct měsíců, kde za vás zaplatíme přepravu my.

Na začátku všeho jsme hledali něco co lidé nakopne do nového dne a doplní tak energii po celý den. Během této doby jsme vyzkoušeli hromadu kávových šálků různých příchutí a značek, až jsme narazili na tuto námi poskytovanou Italskou kávu značky Pedron caffé. Tato společnost byla založena koncem září roku 2021

Naše firma se kromě dodávek do kaváren, restauraci a kanceláři zabývá také prodejem kávy do domácnosti skrze náš e-shop. Další výhodou v našem systému je nás Tasty coffee club, kdy zákazníky odměňujeme za své objednávky.

Pro restaurace, kavárny, hotely, ale také kanceláře jsme si připravili náš program pro dlouhodobou spolupráci kdy mají tyto zařízení určité výhody.

Náš tým

lopata

Jakub Lopata
Majitel a spoluzakladatel 
společnosti Tasty coffee.
Mám na starost skladové zásoby kávy
a také se starám o chod celé firmy