Pravidelný odběratel

alarm-clock-gadd5393cb_1280Pravidelný zákazník

Staňte se našimi pravidelnými odběrateli kávy a získejte ze své další objednávky maximum. Stačí pouze když s námi uzavřete smlouvu o pravidelném odběru zrnkové, nebo mleté kávy značky Pedron caffè. Díky tomuto kroku od nás získáte každý měsíc pro svou další objednávku vzorek nové zrnkové kávy zcela ZDARMA. Nechci uzavírat smlouvu, ale rád/a vyzkouším všechny vaše nabízené kávy. V tomto případě doporučujeme zakoupit naše kávové předplatné, kde pro vás máme možnost doručení až k vám domů zcela ZDARMA s možnosti ochutnat všechny druhy nabízených káv.

Jak se stát pravidelným odběratelem

Napište nám na náš e-mail info@tastycoffee.cz s tím, že by jste se rádi stali našimi věrnými zákazníky. Nezapomeňte uvést informace jak často a po kolika kilogramech chcete kávu pro svou potřebu využívat a náš tým pro vás připraví smlouvu. Kterou následně stačí podepsat a zaslat v tištěné formě zpět na adresu naši společnosti. Minimální hmotnost odběru jsou 3 kilogramy zrnkové nebo mleté kávy.

Pro firemní zákazníky

Pro naše firemní zákazníky nabízíme možnost dlouhodobé spolupráce. Ať už se jedná o spolupráci s kavárnou, restaurací, nebo dodávkou kávy do kanceláři. Naše firma Tasty coffee vytvořila pro tuto dlouhodobou spolupráci minimálně na 24 měsíců podmínky které vás osloví. Jako firemní zákazník od nás získáváte možnost doručení přímo do vaši restaurace, kavárny, nebo kanceláře zcela zdarma, žádný další poplatek za dobírku, jistotu stále ceny po dobu uzavření smlouvy.

Otázky a odpovědi

Nakupuji u vás pravidelně ale vzoreček kávy jsem od vás nedostal

V tomto případě se ujistěte, že jste s námi uzavřeli smlouvu

Jsem firemní zákazník, nakupuji pravidelně, ale vzorek další kávy jsem nedostal

Tyto vzorky nové kávy jsou určeny výhradně pro odběr fyzických osob do domácnosti