Benefity firmy Tasty coffee

Přemýšleli jste někdy nad výhodami spolupráce s firmou Tasty coffee? V naši nabídce máme nastavené výhody ať už pro firemní, nebo koncové zákazníky, Mezi firemní zákazníky řadíme kavárny, restaurace, hotely, supermarkety a taky kanceláře. A mezi koncové zákazníky řadíme ty kteří nakupuji kávu do své domácnosti pro osobní potřebu. Obě dvě formy našich zákazníku sbírají za objednávky u nás své výhody které v praxi mohou znamenat malé rozdíly a však tyto výhody mohou mnohé z vás zaujmout.

Pro naše firemní zákazníky

Nabízíme při uzavření smlouvy o spolupráci s námi zrušení účtování poplatku za doručení kávy do vašeho gastro zařízení, nebi kavárny. S možností doručení našimi spoluzakladateli ještě v den objednání, a to v případě doručení po Ostravě. Mezi další zcela výhodné benefity patří garance jistoty stálé ceny, jako ceny v den uzavření spolupráce oběma stranami. Nabízíme také možnost zákusků pro restaurace, kavárny a hotely. Katalog s nabídkou zákusku zašleme na vyžádání.

Pro koncové zákazníky 

Mezi výhody řadíme náš Tasty coffee club. Kdy vy zákazníci sbíráte za své nákupy kávová zrnka, pomoci kterých si můžete slevit své další objednávky které provedete na našem e-shopu. Pro využívání výhod Tasty coffee clubu je potřebná registrace do systému. Jako další výhodu kterou mohou využít také neregistrovaní zákazníci je doručení přepravní společnosti PPL až k vám zcela ZDARMA, a to už při objednávce nad 1.100,-Kč.

Nevyhovující hmotnost kávy

Nevyhovující balení kávy? Nevyhovuje vám připravená hmotnost kávy? Žádný problém, naše firma vám požadovanou hmotnost připraví. Odběr možný již od 0,5 kg