Tasty coffee club

Získávejte za své nákupy v našem e-shopu věrnostní zrnka pomoci kterých se nechávejte odměňovat prostřednictvím našeho Tasty coffee clubu. Za každou uhrazenou objednávku od nás na váš klubový účet dostanete kávová zrna.

Prostřednictvím nasbíraných kávových zrn můžete na svých objednávkách ušetřit. Do našeho klubového systému je možné se zaregistrovat prostřednictvím odkazu zde, nebo tlačítka ve spodní části stránky. Registrace klubového zákazníka z pravidla trvá 24h v pracovní dny, a však může být i dříve. Za registraci do programu Tasty coffe club vás odměníme 30 kávových zrn

Kávová zrnka v tomto programu nejsou skutečnou měnou a nemají žádnou skutečnou peněžní hodnotu. Vyhrazujeme si právo kdykoliv změnit parametry programu, případně ho zrušit. V případě zneužití programu či podvodu budou sankce zahrnovat pozastavení zákaznického práva na účast v tomto programu. Při výměně zboží NELZE bonusové body uplatnit!

Pro koho je Tasty coffee club vhodný

Sbírání věrnostních výhod prostřednictvím našeho Tasty coffee clubu je vhodné především pro všechny milovníky kávy kteří chtějí být za své nákupy odměňování. Sbírání kávových zrn je vhodné především pro zákazníky kteří své objednávky vytvářejí častěji než jednou za měsíc, jelikož s platností kávových zrn by při nakupování jednou za měsíc nestačili nasbírat dostatečné množství zrn ve spojitosti s platností věrnostních kávových zrn.

Jak a kde mohu získávat věrnostní zrna

Sbírání věrnostních kávových zrn je velice jednoduché stačí zakoupit v našem e-shopu nebo telefonicky jakoukoliv námi nabízenou kávu.

Jak se věrnostní kávová zrna přičítají
Za každých 100,-Kč přes které zakoupíte na našem e-shopu kávu připíšeme jedno kávové zrnko na Vás účet

Platnost věrnostních kávových zrn

Kávová zrna je možné sbírat s platností po dobu šesti měsíců. Po té platnost veškerých kávových zrn vyprší, a je možné sbírat kávová zrna od začátku

Je možné sbírat věrnostní zrna rychleji?

Ano, naše věrnostní zrna můžete sbírat rychleji pomoci častějších objednávek prostřednictvím našeho e-shopu. Rychlejší sběr kávových zrn nelze uskutečnit prostřednictvím telefonních objednávek.

Jsem firemní zákazník, a chci se registrovat do klubu

Momentálně nemáme možnost registrovat firemní zákazníky pro náš Tasty coffee club.

Jak zjistit kolik kávových zrnek mám

Zjištění stavu kávových zrn je velice snadné. Stačí zavolat na telefonní číslo 704 895 308, nebo napsat na e-mail info@tastycoffee kde vám naši pracovníci sdělí váš aktuální počet nasbíraných kávových zrn.

Mohu si svá věrnostní zrna proplatit v hotovosti?

Bohužel věrnostní kávová zrna není možné proplatit.