Nabídka kávovaru

KávovarDe'Longhi Magnifica S

Odebírejte od nás minimálně 3 kg kávy značky Pedron caffè po dobu minimálně 24 měsíců (2 roky) nebo 60 měsíců (5 let) a získejte od nás možnost pronájmu automatického kávovarů značky De'Longhi Magnifica S ECAM 22.115.B. O výhodách automatického  kávovarů se můžete dočíst v našem článku. Pro získání možnosti pronájmu automatických kávovarů je potřeba nutné složit zálohu ve vyšší 4.000,-Kč. Záloha vám po určeném období pronájmu bude vrácená zpět. V ceně pronájmu kávovaru jsou započteny přípravky pro údržbu kávovaru.

Při pronájmu kávovaru na dva roky od nás získáte veškeré příslušenství každý měsíc a to zcela zdarma. Při poruše kávovaru nabízíme automatickou možnost výměny kávovaru za nový. Po dvou letech zpět svou zálohu v plné výši. Pronájem 539,-Kč/měsíc

Při pronájmu kávovaru na pět let 259,-Kč/měsíc od nás získáte veškeré příslušenství ke kávovaru každý měsíc a to zcela zdarma. Navíc získáte k ceně pronájmu kávovaru každý měsíc 1.000g zrnkové kávy zcela zdarma. V ceně pronájmu je zahrnuta okamžitá výměna kávovaru při poškození s tím, že si kávovar taktéž po dvou letech můžete ponechat. V pronájmu na pět let po dvou letech dostanete automaticky kávovar nový, tzv. není potřeba o něj žádat, a starý si můžete ponechat

již od 259,-Kč / měsíčně

Espresso De'Longhi La Specialista PRESTIGIO

product_4617305

Nabízíme vám jedinečnou možnost získat pákový kávovar značky De'Longhi La Specialista. Stačí, když si u nás zajistíte pravidelný odběr alespoň 6 kg kvalitní kávy od naší vybrané kolekce po dobu minimálně 24 měsíců nebo dokonce 60 měsíců. Pro získání této výhody je potřeba složit zálohu ve výši 12.500,-Kč, kterou vám po skončení doby pronájmu vrátíme v plné výši. V ceně pronájmu kávovaru jsou zahrnuty všechny potřebné přípravky pro jeho údržbu, takže se o nic nemusíte starat.

Při pronájmu kávovaru na dva roky od nás získáte každý měsíc veškeré příslušenství zdarma. A to není vše! V případě poruchy kávovaru vám nabízíme okamžitou výměnu za nový model. Po dvou letech navíc získáte zpět celou svou zálohu. Pronájem pouze za 1.298,-Kč/měsíc.

Pokud se rozhodnete pro pronájem kávovaru na pět let za měsíční poplatek 979,-Kč, budete mít každý měsíc zdarma veškeré příslušenství a dokonce 1.250g čerstvě pražené kávy z naší exkluzivní kolekce. V ceně pronájmu je zahrnuta nejen okamžitá výměna kávovaru při poškození, ale po dvou letech dostanete automaticky nový kávovar. Stačí si ho ponechat, a ten starý je váš! Bez složitého procesu žádosti. Užijte si dokonalý zážitek z kávy s naším moderním kávovarem De'Longhi La Specialista a staňte se členem naší výjimečné komunity milovníků kávy!

již od 979,-Kč / měsíčně