Pedron caffè třtinový cukr 5 kg

Kód: P13835
395 Kč
Vyprodáno
Možnosti doručení
Položka byla vyprodána…

Třtinový cukr v malých balíčkách po 4 gramech je ideálním doplňkem některých milovníků kávy. Využijete je v restauraci, kavárně, ale i ve firmě či na cestách.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Třtinový cukr se stává stále oblíbenějším doplňkem voňavé kávy, ať už v restauracích či firmách, tak i v domácnostech. Je chutnější než bílý cukr a má příjemnou vůni. Svou lehce karamelovou chutí skvěle doplní jakoukoli kávu či čaj.
Každý balíček třtinového cukru má 4 gramy, což je ideální porce pro jemné doslazení. Doporučujeme ke každé kávě dát balíčky 2.

Doplňkové parametry

Kategorie: Káva
Hmotnost: 5 kg
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Pedron logoŘemeslná pražírna kávy

Tato je řemeslná pražírna byla založena v roce 2004 Massimem Pedronem. Pražírna Pedron Caffè představuje kvalitu, tradici a zároveň drží krok s novými trendy. Reprezentuje tak ideální kombinaci mezi moderní a starodávnou technologií. Pro výrobu pražené kávy používá pouze ručně sbírané kávové třešně z vysokonadmořských oblastí a každé zrno je pečlivě kontrolováno a hodnoceno dle SCA protokolu.

Kávové třešně

Zrání kávových třešní v oblastech ve vysokých nadmořských výškách až 2000 m.n.m. dodává výsledné upražené kávě její charakteristicky sladší a komplexnější chuť. To je dáno díky vysokým teplotním rozdílům mezi dnem a nocí v těchto místech. Všichni dodavatelé kávových zrn pro pražírnu Pedron Caffé, která pro svou výrobu používá pouze ručně sbírané kávové třešně z vysokonadmořských oblastí, jako je Braziílie, Columbie, Etiopie či Papua Nová Guinea, podléhají certifikacím Rainforest Alliance a UTZ certifikaci

Dodavatelé

Všichni dodavatelé kávových zrn pro pražírnu Pedron Caffé, která pro svou výrobu používá pouze ručně sbírané kávové třešně z vysokonadmořských oblastí, jako je Braziílie, Columbie, Etiopie či Papua Nová Guinea, podléhají certifikacím Rainforest Alliance a UTZ certifikaci.

Pražení

Samotným srdcem pražírny Pedron Caffé je řemeslný horkovzdušný pražící buben. Každá várka kávy prochází pomalým pražením vzduchem pod pečlivým dozorem mistrů pražičů.