Zrnková káva Pedron Caffè SUPREMO 1 Kg

Kód: P6510G3
575 Kč
Skladem (1 balení)
Možnosti doručení

Úžasná směs Pedron caffe Supremo složená ze 70 % z arabiky a z 30 % z robusty vás okouzlí karamelem, plným tělem a střední kyselostí. Pojďte objevit kávu praženou do tmavé barvy pro váš kávovar či moka konvičku.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Zrnková káva Pedron Caffè SUPREMO 1 Kg

Příběh kávy Pedron caffe Supremo
V jednom šálku objevíte ty nejlepší chutě z 5 zemí Ve směsi Pedron caffe Supremo najdete ze 70 % arabiku. Ta se pěstuje na těch neúrodnějších půdách v:

  • Brazílii na plantáži Santos Cerrado Finca S. Sofia,
  • Kolumbii na plantáži Finca San Cayetano,
  • Papui Nové Guineji na plantáži Sigri AA,
  • El Salvadoru na plantáži Finca La Haciendita.

Robusta je ve směsi zastoupena 30 % a pochází z Guatemaly z plantáže Las Flores. Místní farmáři ji zpracovávají mokrou metodou, tzv. washed, kdy jednotlivá zrna ručně sesbírají a následně fermentují ve vodě. Díky tomu káva získá jemnější chuť s lehkou kyselostí.

Tmavé pražení zachová tu nejlepší chuť i aroma
Celá směs vzniká v tradiční pražírně Pedron v Itálii. Místní certifikovaní hodnotitelé vybírají jen ta nejkvalitnější zrna, která následně pouští na pražení. Ta nejlepší chuť Pedron caffe Supremo vynikne při tmavším stupni pražení (8 z 10). Zároveň ji italští pražiči připravili pro váš kávovar či moka konvičku.

Aroma

Vyváženost

Kyselost

Stupeň pražení
  

Sladkost

Dochuť

Tělo
  

 

Objevte dokonalou kombinaci karamelu a kakaa se střední kyselostí
Stačí jeden doušek kávy Pedron caffe Supremo a vaše chuťové buňky doslova zaplesají. Karamelová vůně s dozvukem sladu dokonale doprovodí chuť kakaa a karamelu. Plné tělo a střední kyselost perfektně sladí všechny chutě a káva Supremo se stane vaším nejlepším průvodcem celého dne.

Doplňkové parametry

Kategorie: Káva
Hmotnost: 1000g

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Pedron logoŘemeslná pražírna kávy

Tato je řemeslná pražírna byla založena v roce 2004 Massimem Pedronem. Pražírna Pedron Caffè představuje kvalitu, tradici a zároveň drží krok s novými trendy. Reprezentuje tak ideální kombinaci mezi moderní a starodávnou technologií. Pro výrobu pražené kávy používá pouze ručně sbírané kávové třešně z vysokonadmořských oblastí a každé zrno je pečlivě kontrolováno a hodnoceno dle SCA protokolu.

Kávové třešně

Zrání kávových třešní v oblastech ve vysokých nadmořských výškách až 2000 m.n.m. dodává výsledné upražené kávě její charakteristicky sladší a komplexnější chuť. To je dáno díky vysokým teplotním rozdílům mezi dnem a nocí v těchto místech. Všichni dodavatelé kávových zrn pro pražírnu Pedron Caffé, která pro svou výrobu používá pouze ručně sbírané kávové třešně z vysokonadmořských oblastí, jako je Braziílie, Columbie, Etiopie či Papua Nová Guinea, podléhají certifikacím Rainforest Alliance a UTZ certifikaci

Dodavatelé

Všichni dodavatelé kávových zrn pro pražírnu Pedron Caffé, která pro svou výrobu používá pouze ručně sbírané kávové třešně z vysokonadmořských oblastí, jako je Braziílie, Columbie, Etiopie či Papua Nová Guinea, podléhají certifikacím Rainforest Alliance a UTZ certifikaci.

Pražení

Samotným srdcem pražírny Pedron Caffé je řemeslný horkovzdušný pražící buben. Každá várka kávy prochází pomalým pražením vzduchem pod pečlivým dozorem mistrů pražičů.