Zrnková káva Pedron Caffè SAN CAJETANO 1 Kg

Kód: P120001
1 050 Kč
Vyprodáno
Možnosti doručení
Položka byla vyprodána…

Vychutnejte si 100% kolumbijskou arabiku v podobě Pedron caffe San Cayetano a objevte netradiční chuť ostružin a granátového jablka s dochutí hořké čokolády. Střední kyselost a maximální sladkost vykouzlí úsměv na každé tváři.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Zrnková káva Pedron Caffè SAN CAJETANO 1 Kg

Příběh kávy Pedron caffe San Cayetano
Uprostřed kolumbijských hor, v nadmořské výšce 1.500 až 1.850 m. n. m. žije rodina Ospina, která už pět generací pěstuje tu nejkvalitnější arabiku. Vulkanická půda, dostatek vody a ideální podnebí vytvářejí perfektní podmínky pro tu nejlepší kávu. Každou třešeň místní farmáři ručně sbírají a následně zpracovávají tzv. fully washed procesem, kdy rozdrcené třešně fermentují ve vodě po dobu 24 hodin a následně suší na africkém lůžku. Tento postup zachovává v kávě ovocnou chuť a dodává jí lehkou kyselost.

Kávu Pedron caffe San Cayetano praží mistři v Itálii
Zelená káva putuje do malé italské pražírny. Před samotným pražením přichází na řadu kontrola kvality. Certifikovaní hodnotitelé vybírají jen tu nejlepší kávu, která má skóre přesahující 80 bodů. Káva Pedron caffe San Cayetano dosáhla 84 bodů, a tak se na vašem stole objeví jedna z nejlepších káv, co můžete ochutnat.

Pedron caffe San Cayetano vás osvěží ovocnými tóny a překvapí vůní karamelu
Jakmile si ke kávě Pedron caffe San Cayetano přičichnete, ponoříte se do světa sladkého karamelu. V chuti jej však nehledejte. Stačí jeden doušek a objevíte ostružiny a granátové jablko, které perfektně doladí střední kyselost kávy. V samotném závěru se ovoce promění v sametově hořkou čokoládu.

Doplňkové parametry

Kategorie: Káva
Hmotnost: 1 kg
Hmotnost: 1000g
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Pedron logoŘemeslná pražírna kávy

Tato je řemeslná pražírna byla založena v roce 2004 Massimem Pedronem. Pražírna Pedron Caffè představuje kvalitu, tradici a zároveň drží krok s novými trendy. Reprezentuje tak ideální kombinaci mezi moderní a starodávnou technologií. Pro výrobu pražené kávy používá pouze ručně sbírané kávové třešně z vysokonadmořských oblastí a každé zrno je pečlivě kontrolováno a hodnoceno dle SCA protokolu.

Kávové třešně

Zrání kávových třešní v oblastech ve vysokých nadmořských výškách až 2000 m.n.m. dodává výsledné upražené kávě její charakteristicky sladší a komplexnější chuť. To je dáno díky vysokým teplotním rozdílům mezi dnem a nocí v těchto místech. Všichni dodavatelé kávových zrn pro pražírnu Pedron Caffé, která pro svou výrobu používá pouze ručně sbírané kávové třešně z vysokonadmořských oblastí, jako je Braziílie, Columbie, Etiopie či Papua Nová Guinea, podléhají certifikacím Rainforest Alliance a UTZ certifikaci

Dodavatelé

Všichni dodavatelé kávových zrn pro pražírnu Pedron Caffé, která pro svou výrobu používá pouze ručně sbírané kávové třešně z vysokonadmořských oblastí, jako je Braziílie, Columbie, Etiopie či Papua Nová Guinea, podléhají certifikacím Rainforest Alliance a UTZ certifikaci.

Pražení

Samotným srdcem pražírny Pedron Caffé je řemeslný horkovzdušný pražící buben. Každá várka kávy prochází pomalým pražením vzduchem pod pečlivým dozorem mistrů pražičů.