Pedron Caffè GRAND CRU mletá, 250 g

Kód: P123255
100% Arabika
Značka: Pedron caffè
220 Kč
Skladem (1 balení)
Možnosti doručení

Pro milovníky 100% arabiky je směs Pedron caffe Grand CRU v mleté variantě tou nejlepší volbou. V jednom šálku objevíte výrazně hořkou chuť a mléčnou čokoládu s ořechy doplněnou o jemné tóny karamelu.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Výběr ze 4 plantáží propůjčí kávě vyváženou chuť a dokonalé aroma
V Pedron caffe Grand CRU objevíte hned 4 tradiční plantáže s arabikou nacházející se ve výšce od 1.061 do 1.700 m. n. m.

  • z Brazílie z plantáže Cerrado Finca S. Sofia (natural)
  • z Kolumbie z plantáže Finca San Cayetano (washed)
  • z Papuy Nové Guiney z plantáže Sigri AA (washed)
  • ze Salvadoru z plantáže Finca La Haciendita (washed)

Způsob zpracování natural dodá kávě výraznější tělo a metoda washed přidá lehce kyselejší tóny. Jejich vzájemnou kombinací tak vznikne dokonale vyvážená chuť kávy Pedron caffe Grand CRU.

Do vašeho šálku se dostanou jen ta nejkvalitnější zrna
Jednotlivé várky zelených zrn se potkávají v tradiční pražírně Pedron v Itálii. Místní vyberou jen ta nejkvalitnější zrna, převyšující bodové hodnocení 80 ze 100 (podle SCA protokolu) a následně je po malých dávkách praží. Každičké zrnko musí mít stejnou velikost, aby při pražení všechna získala jednotnou barvu. V případě Pedron caffe Grand CRU je to téměř tmavá barva (7 z 10). Díky tomu můžete ochutnat kávu, ve které dokonale vyvažuje hořkost a kyselost, a zároveň objevíte luxusní krémové chutě.

Doplňkové parametry

Kategorie: Káva
Hmotnost: 250g

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:

Pedron logoŘemeslná pražírna kávy

Tato je řemeslná pražírna byla založena v roce 2004 Massimem Pedronem. Pražírna Pedron Caffè představuje kvalitu, tradici a zároveň drží krok s novými trendy. Reprezentuje tak ideální kombinaci mezi moderní a starodávnou technologií. Pro výrobu pražené kávy používá pouze ručně sbírané kávové třešně z vysokonadmořských oblastí a každé zrno je pečlivě kontrolováno a hodnoceno dle SCA protokolu.

Kávové třešně

Zrání kávových třešní v oblastech ve vysokých nadmořských výškách až 2000 m.n.m. dodává výsledné upražené kávě její charakteristicky sladší a komplexnější chuť. To je dáno díky vysokým teplotním rozdílům mezi dnem a nocí v těchto místech. Všichni dodavatelé kávových zrn pro pražírnu Pedron Caffé, která pro svou výrobu používá pouze ručně sbírané kávové třešně z vysokonadmořských oblastí, jako je Braziílie, Columbie, Etiopie či Papua Nová Guinea, podléhají certifikacím Rainforest Alliance a UTZ certifikaci

Dodavatelé

Všichni dodavatelé kávových zrn pro pražírnu Pedron Caffé, která pro svou výrobu používá pouze ručně sbírané kávové třešně z vysokonadmořských oblastí, jako je Braziílie, Columbie, Etiopie či Papua Nová Guinea, podléhají certifikacím Rainforest Alliance a UTZ certifikaci.

Pražení

Samotným srdcem pražírny Pedron Caffé je řemeslný horkovzdušný pražící buben. Každá várka kávy prochází pomalým pražením vzduchem pod pečlivým dozorem mistrů pražičů.