Vánoční dárek na poslední chvíli? Obdarujte své blízké výběrovou kávou

Nemusí to být jen dárek pro někoho jiného, klidně darujte kvalitní kávu i sami sobě. Stačí se jen rozhodnout, jestli dáte přednost kávě mleté či zrnkové, arabice nebo robustě anebo vyzkoušíte naše kávové kapsle. A co takhle dárkový poukaz, který si můžete nechat zaslat v elektronické formě ještě dnes?

Zrnková káva pro opravdové gurmány
Pro milovníky 100% arabiky je určena především káva Pedron caffe Delicato hořké chuti s oříško-karamelovými tóny. Hodí se především na přípravu espressa nebo do moka konvičky. Směs Pedron caffe Extra obsahuje 50 % arabiky a 50 % robusty. Její netradiční vůně čerstvě opečeného chleba mísící se s čokoládou a lékořicí určitě ocení ti, kteří rádi zkouší něco nového.

Navíc má velmi nízkou aciditu, proto zachutná hlavně těm, kteří si potrpí na sladší chuť. Karamelové tóny a plnou chuť nabízí Pedron caffee Supremo. Jde o směs 70 % arabiky a 30 % robusty. Samozřejmě jsme si pro vás připravili i bezkofeinovou verzi naší výběrové kávy. Pedron caffe Deca má střední aciditu a úžasnou karamelovou chuť. Nevíte si rady s tím, která káva by vaším blízkým chutnala nejvíce? Pořiďte jim (elektronický) dárkový poukaz v hodnotě 500 Kč, 1000 Kč, 1500 Kč nebo 2000 Kč. Platnost kupónu je 12 měsíců, od data zakoupení

Mletá a dokonalá
Pedron Caffe Classic nabízí dokonalý poměr 85 % arabiky a 15 % robusty. Chutná po čokoládě, karamelu a koření a ideální je na přípravu espressa nebo do moka konvičky.

Na našem e-shopu najdete i bezkofeinovou variantu, směs 70 % arabiky a 30 % robusty s karamelovou chutí a střední kyselostí. Pedron Caffee Deca se ideální na přípravu překapávané kávy i do moka konvičky.

Nová úroveň vašeho kávovaru Nespresso
Jestli vlastníte kávovar Nepresso a chcete vyzkoušet něco jiného než kapsle, na které jste zvyklí, pak si pořiďte Pedron caffe Delicato, kapsle do Nespressa naplněné 100% arabikou. Sametově jemná káva nese oříško-karamelové tóny a střední aciditu.

K narozeninám, svátku, výročí, k Vánocům i k jiné příležitosti. Naše kávová zrna i dárkové poukazy se hodí k jakékoliv příležitosti.