Pedron caffè Delicato zrnková 250g

Kód: P6510G2
Výprodej
Značka: Pedron caffè
186 Kč
Skladem (2 balení)
Možnosti doručení

Pedron caffe Delicato je čistou směsí 100% arabiky. Vychutnejte si hořkou chuť s oříškovo-karamelovými tóny. Způsobem pražení je káva ideální pro přípravu espressa nebo v moka konvičce.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Jedinečná směs arabiky ze 3 plantáží dodává tu nejlepší chuť kávy Pedron caffe Delicato
Kávové třešně rostou na 3 různých plantážích v nadmořské výšce 1.061 až 1.700 m. n. m. Tím, že je každý farmář zpracovává jiným způsobem, vytvoří dokonalou souhru chutí a vůní.

První plantáž se nachází v Brazílii a jmenuje se Fazenda S. Sofia. Arabiku zde zpracovávají suchým způsobem (tzv. natural), kde místní farmáři kávové třešně suší včetně dužiny. Káva tak získává výrazné tělo a odvážnější chuť.

Druhá část směsi je z Guatemaly z plantáže Molino. Zde místní používají metodu mokrou (tzv. washed). Tento způsob dodává kávě čistější chuť a ovocné tóny.

Nedílnou součástí směsi je i arabika z El Salvadoru z plantáže La Hacienda, kde farmáři kombinují předchozí 2 způsoby zpracování, a výsledná směs má označení „White Honey“. Tím si káva zachová svou chuť, dodá robustní tělo a můžete v něm najít i sladkost a ovocnost.

Kávu Pedron caffe Delicato praží v Itálii
Celou směs připravují mistři z pražírny Pedron v Itálii. Nejprve zrna třídí a vybírají ta, která jsou bez škůdců, kamínků a klacků. Následuje pražení a chlazení vzduchem. Jedině tak si káva zachová své výjimečné vlastnosti.

Kávu mistři praží na způsob přípravy na espresso. Pokud používáte kávovar nebo moka konvičku, bude to skvělá volba.

Vychutnejte si výraznou chuť s oříšky a karamelem se střední kyselostí
Káva Pedron caffe Delicato vám bude vyhovovat, pokud máte rádi výraznou chuť doprovázenou oříšky, karamelem a sladem. Skvěle se hodí na přípravu latte macchiata nebo cappuccina, kdy jemnost mléka perfektně doplní hořkost kávy. Kyselost je střední, a proto bude chutnat všem.

Varianty balení
Kávová směs Pedron caffe Delicato je v základu nabízená ve formě kávových zrn, které díky své čerstvosti po rozemletí provoní vaši domácnost, restauraci nebo kavárnu. Tato kávová směs je nabízena námi pouze v jedné variantě balení, a to 250 g balení kávové směsi.

 
PDF
 

Doplňkové parametry

Kategorie: Káva
Hmotnost: 250g
5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
EK Avatar autora | 10.7.2022
Kávička je naprosto výborná ,určitě doporučuji

Pedron logoŘemeslná pražírna kávy

Tato je řemeslná pražírna byla založena v roce 2004 Massimem Pedronem. Pražírna Pedron Caffè představuje kvalitu, tradici a zároveň drží krok s novými trendy. Reprezentuje tak ideální kombinaci mezi moderní a starodávnou technologií. Pro výrobu pražené kávy používá pouze ručně sbírané kávové třešně z vysokonadmořských oblastí a každé zrno je pečlivě kontrolováno a hodnoceno dle SCA protokolu.

Kávové třešně

Zrání kávových třešní v oblastech ve vysokých nadmořských výškách až 2000 m.n.m. dodává výsledné upražené kávě její charakteristicky sladší a komplexnější chuť. To je dáno díky vysokým teplotním rozdílům mezi dnem a nocí v těchto místech. Všichni dodavatelé kávových zrn pro pražírnu Pedron Caffé, která pro svou výrobu používá pouze ručně sbírané kávové třešně z vysokonadmořských oblastí, jako je Braziílie, Columbie, Etiopie či Papua Nová Guinea, podléhají certifikacím Rainforest Alliance a UTZ certifikaci

Dodavatelé

Všichni dodavatelé kávových zrn pro pražírnu Pedron Caffé, která pro svou výrobu používá pouze ručně sbírané kávové třešně z vysokonadmořských oblastí, jako je Braziílie, Columbie, Etiopie či Papua Nová Guinea, podléhají certifikacím Rainforest Alliance a UTZ certifikaci.

Pražení

Samotným srdcem pražírny Pedron Caffé je řemeslný horkovzdušný pražící buben. Každá várka kávy prochází pomalým pražením vzduchem pod pečlivým dozorem mistrů pražičů.