5 + 1 Pedron caffe Grand CRU, Classic, Extra, Supremo, Deca + Elegante

Kód: 234
856 Kč
Vyprodáno
Možnosti doručení
Položka byla vyprodána…

V tomto akčním balíčku 5 + 1 naleznete veškeré nabízené kávy v hmotnosti 250g, navíc můžete ušetřit za jedno balení kávy

Detailní informace

Detailní popis produktu

Grand CRU
Čistá směs 100% arabiky v podání Pedron caffe Grand CRU vás doslova uhrane svou výrazně hořkou chutí s tóny mléčné ořechové čokolády s karamelem a střední kyselostí. Mistři v Pedron caffe ji upražili do tmavší barvy (7 z 10) a připravili pro způsob přípravy espresso nebo moka.

Classic
Pedron caffe Classic, to je 85 % arabiky a 15 % robusty. Směs upražili mistři v Itálii do tmavé barvy 7 z 10), která vyzdvihla vůni po karamelu, chuť po čokoládě a zachovala si střední kyselost. Je ideální pro přípravu espressa nebo v moka konvičce.

Extra
Se směsí Pedron caffe Extra, která obsahuje 50 % arabiky a 50 % robusty, objevíte absolutně nové chutě kávy. Vůně čerstvě opečeného chleba, chuť po čokoládě s lékořicí a nízká kyselost vytvářejí dokonalý kávový zážitek.

Supremo
Úžasná směs Pedron caffe Supremo složená ze 70 % z arabiky a z 30 % z robusty vás okouzlí karamelem, plným tělem a střední kyselostí. Pojďte objevit kávu praženou do tmavé barvy pro váš kávovar či moka konvičku.

Deca
Užijte si svou oblíbenou kávu i v bezkofeinové verzi. Pedron caffe Deca, která je směsicí 70 % arabiky a 30 % robusty, vás okouzlí karamelovou chutí, střední kyselostí a plným tělem. Je upražena pro přípravu espressa nebo v moka konvičce.

Elegante
Ochutnejte vyváženou chuť směsi Pedron caffe Elegante, která obsahuje 30 % arabiky a 70 % robusty. Čerstvá vůně toustového chleba a chuť čokolády dokonale nastartuje váš den. Směs má tmavě hnědou barvu pražení (9 z 10) a je jako stvořená pro moka konvičku či espresso.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: