Zrnková káva Pedron caffè Grand CRU 1 Kg

Kód: P6509
100% Arabika
Značka: Pedron caffè
795 Kč
Skladem (4 balení)
Možnosti doručení

Čistá směs 100% arabiky v podání Pedron caffe Grand CRU vás doslova uhrane svou výrazně hořkou chutí s tóny mléčné ořechové čokolády s karamelem a střední kyselostí. Mistři v Pedron caffe ji upražili do tmavší barvy (7 z 10) a připravili pro způsob přípravy espresso nebo moka.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Aroma

Vyváženost

Sladkost

Dochuť

Kyselost

Tělo

Stupeň pražení

Zrnková káva Pedron caffè Grand CRU 1 Kg 

Nejlepší směs 100% arabiky v jednom šálku
Stačí jeden doušek a poznáte, že tohle není obyčejná káva. Snoubí se v ní chutě 4 různých plantáží rostoucích v nadmořské výšce od 1.061 do 1.700 m. n. m. Najdete v ní:

  • Brazilskou arabiku z plantáže zvané Cerrado Finca S. Sofia. Zpracovávají ji suchým způsobem (tzv. natural), který dodá kávě plnější a výraznější tělo;
  • Kolumbijskou arabiku z plantáže Finca San Cayetano, kterou zpracovávají mokrým způsobem (tzv. washed);
  • arabiku z Papui Nové Guiney, z plantáže Sigri AA. Také používají metodu washed
  • salvadorskou arabiku z plantáže Finca La Haciendita, kde také využívají mokrý způsob zpracování.

Tu pravou vůni Pedron caffe Grand CRU ucítíte v Itálii
Celá směs Pedron caffe Grand CRU vzniká v rodinné pražírně Pedron, která se nachází v Itálii. Tamní mistři kontrolují každičké zrnko, abyste ve svém kávovém balíčku našli jen ta nejlepší. Následně kávu praží do téměř tmavé barvy (7 z 10), čímž zachovají dokonalou rovnováhu hořkosti a kyselosti a zároveň vyzdvihnou krémové chutě.

Potěšte se kávou s příchutí mléčné čokolády, lískových oříšků a karamelem
Až budete kávu Pedron caffe Grand CRU připravovat, doslova zaplaví vaše okolí vůně sladkého karamelu, ořechů a sladu s lehkým květinovým nádechem. Samotná chuť kávy je jedna z nejoblíbenějších. V jednom šálku najdete lískové ořechy, karamel a mléčnou čokoládu. Pokud kávu zjemníte mlékem nebo smetanou, povýšíte ji na nadpozemskou úroveň. Káva Pedron caffe Grand CRU má střední kyselost, která vyhovuje většině milovníků kávy.

Varianty balení
Kávová směs Pedron caffe Grand cru je v základu nabízená ve formě kávových zrn, které díky své čerstvosti po rozemletí provoní vaši domácnost, restauraci nebo kavárnu. Tato kávová směs je nabízena ve třech variantách balení, a to 1 kg balení kávové směsi, nebo v balení 250 g. Třetí variantou této značky je Pedron caffe Grand cru mletá 250 g

 
PDF
 

Doplňkové parametry

Kategorie: Káva
Hmotnost: 1000g
5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
BS Avatar autora | 27.4.2023
Za mě nejvíc Top káva , která má velice úžasnou chuť a za mě je to Top 1

Pedron logoŘemeslná pražírna kávy

Tato je řemeslná pražírna byla založena v roce 2004 Massimem Pedronem. Pražírna Pedron Caffè představuje kvalitu, tradici a zároveň drží krok s novými trendy. Reprezentuje tak ideální kombinaci mezi moderní a starodávnou technologií. Pro výrobu pražené kávy používá pouze ručně sbírané kávové třešně z vysokonadmořských oblastí a každé zrno je pečlivě kontrolováno a hodnoceno dle SCA protokolu.

Kávové třešně

Zrání kávových třešní v oblastech ve vysokých nadmořských výškách až 2000 m.n.m. dodává výsledné upražené kávě její charakteristicky sladší a komplexnější chuť. To je dáno díky vysokým teplotním rozdílům mezi dnem a nocí v těchto místech. Všichni dodavatelé kávových zrn pro pražírnu Pedron Caffé, která pro svou výrobu používá pouze ručně sbírané kávové třešně z vysokonadmořských oblastí, jako je Braziílie, Columbie, Etiopie či Papua Nová Guinea, podléhají certifikacím Rainforest Alliance a UTZ certifikaci

Dodavatelé

Všichni dodavatelé kávových zrn pro pražírnu Pedron Caffé, která pro svou výrobu používá pouze ručně sbírané kávové třešně z vysokonadmořských oblastí, jako je Braziílie, Columbie, Etiopie či Papua Nová Guinea, podléhají certifikacím Rainforest Alliance a UTZ certifikaci.

Pražení

Samotným srdcem pražírny Pedron Caffé je řemeslný horkovzdušný pražící buben. Každá várka kávy prochází pomalým pražením vzduchem pod pečlivým dozorem mistrů pražičů.