Zrnková káva Pedron caffè SUPREMO 250g

Kód: P111540G
147 Kč
Skladem (4 balení)
Možnosti doručení

Úžasná směs Pedron caffe Supremo složená ze 70 % z arabiky a z 30 % z robusty vás okouzlí karamelem, plným tělem a střední kyselostí. Pojďte objevit kávu praženou do tmavé barvy pro váš kávovar či moka konvičku.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Zrnková káva Pedron caffè SUPREMO 250g

Příběh kávy Pedron caffe Supremo
V jednom šálku objevíte ty nejlepší chutě z 5 zemí Ve směsi Pedron caffe Supremo najdete ze 70 % arabiku. Ta se pěstuje na těch neúrodnějších půdách v:

  • Brazílii na plantáži Santos Cerrado Finca S. Sofia,
  • Kolumbii na plantáži Finca San Cayetano,
  • Papui Nové Guineji na plantáži Sigri AA,
  • El Salvadoru na plantáži Finca La Haciendita.

Robusta je ve směsi zastoupena 30 % a pochází z Guatemaly z plantáže Las Flores. Místní farmáři ji zpracovávají mokrou metodou, tzv. washed, kdy jednotlivá zrna ručně sesbírají a následně fermentují ve vodě. Díky tomu káva získá jemnější chuť s lehkou kyselostí.

Tmavé pražení zachová tu nejlepší chuť i aroma
Celá směs vzniká v tradiční pražírně Pedron v Itálii. Místní certifikovaní hodnotitelé vybírají jen ta nejkvalitnější zrna, která následně pouští na pražení. Ta nejlepší chuť Pedron caffe Supremo vynikne při tmavším stupni pražení (8 z 10). Zároveň ji italští pražiči připravili pro váš kávovar či moka konvičku.

Aroma

Vyváženost

Kyselost

Stupeň pražení
  

Sladkost

Dochuť

Tělo
  

 

Objevte dokonalou kombinaci karamelu a kakaa se střední kyselostí
Stačí jeden doušek kávy Pedron caffe Supremo a vaše chuťové buňky doslova zaplesají. Karamelová vůně s dozvukem sladu dokonale doprovodí chuť kakaa a karamelu. Plné tělo a střední kyselost perfektně sladí všechny chutě a káva Supremo se stane vaším nejlepším průvodcem celého dne.

Doplňkové parametry

Kategorie: Káva
Hmotnost: 250g

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Pedron logoŘemeslná pražírna kávy

Tato je řemeslná pražírna byla založena v roce 2004 Massimem Pedronem. Pražírna Pedron Caffè představuje kvalitu, tradici a zároveň drží krok s novými trendy. Reprezentuje tak ideální kombinaci mezi moderní a starodávnou technologií. Pro výrobu pražené kávy používá pouze ručně sbírané kávové třešně z vysokonadmořských oblastí a každé zrno je pečlivě kontrolováno a hodnoceno dle SCA protokolu.

Kávové třešně

Zrání kávových třešní v oblastech ve vysokých nadmořských výškách až 2000 m.n.m. dodává výsledné upražené kávě její charakteristicky sladší a komplexnější chuť. To je dáno díky vysokým teplotním rozdílům mezi dnem a nocí v těchto místech. Všichni dodavatelé kávových zrn pro pražírnu Pedron Caffé, která pro svou výrobu používá pouze ručně sbírané kávové třešně z vysokonadmořských oblastí, jako je Braziílie, Columbie, Etiopie či Papua Nová Guinea, podléhají certifikacím Rainforest Alliance a UTZ certifikaci

Dodavatelé

Všichni dodavatelé kávových zrn pro pražírnu Pedron Caffé, která pro svou výrobu používá pouze ručně sbírané kávové třešně z vysokonadmořských oblastí, jako je Braziílie, Columbie, Etiopie či Papua Nová Guinea, podléhají certifikacím Rainforest Alliance a UTZ certifikaci.

Pražení

Samotným srdcem pražírny Pedron Caffé je řemeslný horkovzdušný pražící buben. Každá várka kávy prochází pomalým pražením vzduchem pod pečlivým dozorem mistrů pražičů.