Zrnková káva Pedron caffè Extra 250g

Kód: P1258G
127 Kč
Skladem (2 balení)
Možnosti doručení

Se směsí Pedron caffe Extra, která obsahuje 50 % arabiky a 50 % robusty, objevíte absolutně nové chutě kávy. Vůně čerstvě opečeného chleba, chuť po čokoládě s lékořicí a nízká kyselost vytvářejí dokonalý kávový zážitek.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Zrnková káva Pedron caffè Extra 250g

Dokonale vyvážená chuť začíná na plantáži
Pedron caffe Extra obsahuje 50 % arabiky, která pochází z plantáží v Brazílii a Papuy Nové Guiney, a je doplněna z 50 % o guatemalskou robustu. Jednotlivé kávové třešně dozrávají ve výšce od 600 do 1.300 m. n. m. a po důkladném usušení putují do italské pražírny Pedron.

Místní pražiči nejprve zrna proberou a zkontrolují jejich kvalitu, která podle SCA protokolu musejí převyšovat 80 bodů ze 100. Ve vašem sáčku tak budou ta nejkvalitnější zrna.

Tmavé pražení přesně pro váš kávovar
Kávu Pedron caffe Extra italští mistři upražili do tmavé barvy (8 z 10) a připravili ji pro váš kávovar nebo moka konvičku.

Aroma

Vyváženost

Kyselost

Stupeň pražení

Sladkost

Dochuť

Tělo

 

Probuďte se s vůní čerstvě opečeného chleba a chutí čokolády s nízkou kyselostí
Jakmile si kávu Pedron caffe Extra připravíte, ucítíte čerstvě opečený chléb, který vybídne chuťové buňky k vynikající snídani. V samotné chuti objevíte u tmavě pražené kávy tradiční čokoládu, a naopak výjimečnou lékořici.

Směs jako celek má velmi plné tělo a nízkou kyselost, což vytváří dokonalou kombinaci k odpolední kávě. Pokud k ní zakousnete něco sladkého, jistě nebudete litovat.

Varianty balení
Kávová směs Pedron caffe Extra je v základu nabízená pouze ve formě kávových zrn, které díky své čerstvosti po rozemletí provoní vaši domácnost, restauraci nebo kavárnu. Tato kávová směs je nabízena ve dvou variantách balení, a to 1 kg balení kávové směsi, nebo v balení 250 g

 
PDF
 

Doplňkové parametry

Kategorie: Káva
Hmotnost: 250g

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Pedron logoŘemeslná pražírna kávy

Tato je řemeslná pražírna byla založena v roce 2004 Massimem Pedronem. Pražírna Pedron Caffè představuje kvalitu, tradici a zároveň drží krok s novými trendy. Reprezentuje tak ideální kombinaci mezi moderní a starodávnou technologií. Pro výrobu pražené kávy používá pouze ručně sbírané kávové třešně z vysokonadmořských oblastí a každé zrno je pečlivě kontrolováno a hodnoceno dle SCA protokolu.

Kávové třešně

Zrání kávových třešní v oblastech ve vysokých nadmořských výškách až 2000 m.n.m. dodává výsledné upražené kávě její charakteristicky sladší a komplexnější chuť. To je dáno díky vysokým teplotním rozdílům mezi dnem a nocí v těchto místech. Všichni dodavatelé kávových zrn pro pražírnu Pedron Caffé, která pro svou výrobu používá pouze ručně sbírané kávové třešně z vysokonadmořských oblastí, jako je Braziílie, Columbie, Etiopie či Papua Nová Guinea, podléhají certifikacím Rainforest Alliance a UTZ certifikaci

Dodavatelé

Všichni dodavatelé kávových zrn pro pražírnu Pedron Caffé, která pro svou výrobu používá pouze ručně sbírané kávové třešně z vysokonadmořských oblastí, jako je Braziílie, Columbie, Etiopie či Papua Nová Guinea, podléhají certifikacím Rainforest Alliance a UTZ certifikaci.

Pražení

Samotným srdcem pražírny Pedron Caffé je řemeslný horkovzdušný pražící buben. Každá várka kávy prochází pomalým pražením vzduchem pod pečlivým dozorem mistrů pražičů.