Zrnková káva Pedron Caffè ELEGANTE 250g

Kód: P6511
112 Kč
Skladem (2 balení)
Možnosti doručení

Ochutnejte vyváženou chuť směsi Pedron caffe Elegante, která obsahuje 30 % arabiky a 70 % robusty. Čerstvá vůně toustového chleba a chuť čokolády dokonale nastartuje váš den. Směs má tmavě hnědou barvu pražení (9 z 10) a je jako stvořená pro moka konvičku či espresso.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Zrnková káva Pedron Caffè ELEGANTE 250g

2 tradiční kávové plantáže propůjčují kávě netradiční chuť
Směs Pedron caffe Elegante začíná svou cestu na 2 tradičních kávových plantážích v nadmořské výšce 600 až 1.050 m. n. m. Třešně arabiky pocházejí z Brazílie z plantáže Santos Cerrado Finca S. Sofia a robusta dozrála v Guatemale na plantáži Las Flores. Díky mokré metodě zpracování si výsledná káva zachová výjimečně čistou chuť.

V balení objevíte jen ta nejkvalitnější zrna
Výsledná směs kávy Pedron caffe Elegante vzniká v rodinné pražírně v Itálii. Místní pražiči nejprve celou várku zkontrolují, zda nemá žádné poškození ani nečistoty, a otestují její kvalitu podle SCA protokolu (minimální hodnocení pro zařazení směsi do produkce je 80 bodů ze 100). K vám se tak dostanou jen ta nejkvalitnější zrna.

Aroma

Vyváženost

Kyselost

Stupeň pražení
   

Sladkost

Dochuť

Tělo

Tmavá barva pražení propůjčí čokoládové tóny a intenzivní chuť vašemu espressu
Pedron caffe Elegante upražili mistři do tmavé barvy (9 z 10) a upravili jej pro přípravu espressa. Tím vyzdvihli čokoládově kořeněné tóny kávy a kyselost zachovali na střední až nízké úrovni. V aroma byste čokoládu hledali marně. Stačí jen lehce přivonět a ucítíte čerstvý toustový chléb. Pokud si kávu připravíte k snídani, zaručeně vám přímo božsky nastartuje den.

 

Varianty balení
Kávová směs Pedron caffe Elegante je v základu nabízená pouze ve formě kávových zrn. Které díky své čerstvosti po rozemletí provoní vaši domácnost, restauraci nebo kavárnu. Tato kávová směs je nabízena ve dvou variantách balení, a to 1 kg balení kávové směsi, nebo 250 g balení 

 
PDF
 

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Káva
Hmotnost: 250g

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Pedron logoŘemeslná pražírna kávy

Tato je řemeslná pražírna byla založena v roce 2004 Massimem Pedronem. Pražírna Pedron Caffè představuje kvalitu, tradici a zároveň drží krok s novými trendy. Reprezentuje tak ideální kombinaci mezi moderní a starodávnou technologií. Pro výrobu pražené kávy používá pouze ručně sbírané kávové třešně z vysokonadmořských oblastí a každé zrno je pečlivě kontrolováno a hodnoceno dle SCA protokolu.

Kávové třešně

Zrání kávových třešní v oblastech ve vysokých nadmořských výškách až 2000 m.n.m. dodává výsledné upražené kávě její charakteristicky sladší a komplexnější chuť. To je dáno díky vysokým teplotním rozdílům mezi dnem a nocí v těchto místech. Všichni dodavatelé kávových zrn pro pražírnu Pedron Caffé, která pro svou výrobu používá pouze ručně sbírané kávové třešně z vysokonadmořských oblastí, jako je Braziílie, Columbie, Etiopie či Papua Nová Guinea, podléhají certifikacím Rainforest Alliance a UTZ certifikaci

Dodavatelé

Všichni dodavatelé kávových zrn pro pražírnu Pedron Caffé, která pro svou výrobu používá pouze ručně sbírané kávové třešně z vysokonadmořských oblastí, jako je Braziílie, Columbie, Etiopie či Papua Nová Guinea, podléhají certifikacím Rainforest Alliance a UTZ certifikaci.

Pražení

Samotným srdcem pražírny Pedron Caffé je řemeslný horkovzdušný pražící buben. Každá várka kávy prochází pomalým pražením vzduchem pod pečlivým dozorem mistrů pražičů.