Pedron Caffè CLASSIC mletá, 250 g

Kód: P124901
185 Kč
Skladem (3 balení)
Možnosti doručení

Káva Pedron Classic je směsí čerstvě upražené arabiky a robusty.

Unikátní poměr 85% Arabicy a 15% Robusty z výběrových zrn propůjčuje kávě Pedron Classic výraznou chuť čokolády, karamelu a koření. Plné tělo s příjemným květinovým aroma potěší chuťové pohárky každého milovníka kávy.

Káva je vhodná pro přípravu espressa či moka.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Objevte úžasnou kávovou směs snoubící chutě z 5 zemí</strong
V jednom šálku objevíte dokonalou kombinaci 85% arabiky a 15% robusty, kterou farmáři pěstují v:

  • Brazílii, na plantáži Cerrado Finca S. Sofia a je zpracována metodou natural (arabika),
  • Kolumbii, na plantáži Finca San Cayetano a je zpracována metodou washed (arabika),
  • Papuy Nové Guinee, na plantáži Sigri AA a je zpracována metodou washed (arabika),
  • El Salvadoru, na plantáži Finca La Haciendita a je zpracována metodou washed (arabika),
  • Guatemale, na plantáži Las Flores a je zpracovávána metodou washed (robusta)

Obě metody zpracování propůjčují kávě jedinečnou chuť, která se vyznačuje středně až vysoce plným tělem, příjemným aroma a střední kyselostí.

Výsledná směs vzniká v tradiční pražírně v Itálii
Zelená zrna jednotlivých káv putují do pražírny Pedron v Itálii, kde ji tamní mistři kontrolují a zjišťují její kvalitu. Podle SCA protokolu vybírají jen ta, která dosáhnou hodnocení min. 80 bodů ze 100. Můžete si být jisti, že se na vašem stole objeví káva, která je tím nejlepším výběrem z 5 zemí.

Dokonalý kávový požitek zajišťuje samotné pražení. Mistři ji praží do téměř tmavé barvy (7 z 10), čímž ji dokonale připraví pro espresso nebo moka konvičku. Protože je pražená po malých dávkách a chlazená vzduchem, zachovává si káva jedinečné aroma i chuť.

Čokoládová chuť s karamelem osvěží každé ráno
Připravíte-li si po ránu Pedron caffe Classic, ucítíte neodolatelnou vůni karamelu, čokolády a perníkového koření. Někteří tam objeví i lehké květinové tóny, které přinesou svěžest do nového dne. Karamel najdete i v samotné chuti kávy, kde jej doplní krémová čokoláda. Nastartujte svůj den s Pedron caffe Classic.

 
PDF
 

Doplňkové parametry

Kategorie: Káva
Hmotnost: 250g
5
4x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
J Avatar autora | 25.5.2022
Velmi chutná káva, určitě objednám znovu
5
D Avatar autora | 25.5.2022
Skvělá káva, příjemná chuť a aroma, určitě zakoupím znovu.
5
S Avatar autora | 25.5.2022
Jsem spokojený. Děkuji :-)

Pedron logoŘemeslná pražírna kávy

Tato je řemeslná pražírna byla založena v roce 2004 Massimem Pedronem. Pražírna Pedron Caffè představuje kvalitu, tradici a zároveň drží krok s novými trendy. Reprezentuje tak ideální kombinaci mezi moderní a starodávnou technologií. Pro výrobu pražené kávy používá pouze ručně sbírané kávové třešně z vysokonadmořských oblastí a každé zrno je pečlivě kontrolováno a hodnoceno dle SCA protokolu.

Kávové třešně

Zrání kávových třešní v oblastech ve vysokých nadmořských výškách až 2000 m.n.m. dodává výsledné upražené kávě její charakteristicky sladší a komplexnější chuť. To je dáno díky vysokým teplotním rozdílům mezi dnem a nocí v těchto místech. Všichni dodavatelé kávových zrn pro pražírnu Pedron Caffé, která pro svou výrobu používá pouze ručně sbírané kávové třešně z vysokonadmořských oblastí, jako je Braziílie, Columbie, Etiopie či Papua Nová Guinea, podléhají certifikacím Rainforest Alliance a UTZ certifikaci

Dodavatelé

Všichni dodavatelé kávových zrn pro pražírnu Pedron Caffé, která pro svou výrobu používá pouze ručně sbírané kávové třešně z vysokonadmořských oblastí, jako je Braziílie, Columbie, Etiopie či Papua Nová Guinea, podléhají certifikacím Rainforest Alliance a UTZ certifikaci.

Pražení

Samotným srdcem pražírny Pedron Caffé je řemeslný horkovzdušný pražící buben. Každá várka kávy prochází pomalým pražením vzduchem pod pečlivým dozorem mistrů pražičů.