Zrnková káva Pedron Caffè Natura 250g

Kód: P6510G4
265 Kč
Skladem (2 balení)
Možnosti doručení

Pedron Caffè NATURA je 100% arabika káva, která vyniká svými tóny kakaa a citrusu. Vybrané zrna arabiky jsou pečlivě sbírána a zpracovávána metodou natural, což dodává této kávě plnou a jemnou chuť. Pedron Caffè NATURA je dokonalou volbou pro ty, kteří hledají kávu s vyváženou kyselostí a sladkými tóny kakaa a citrusu. Tato káva je k dispozici v balení 1 kg nebo 250 g kávových zrn.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Zrnková káva Pedron Caffè Natura 250g

Nejlepší směs 100% arabiky v jednom šálku
Pedron Caffè NATURA je unikátní směs 100% arabiky, která je pečlivě vybírána z nejlepších plantáží v různých zemích. Tento kvalitní produkt nabízí chuť s tóny kakaa a citrusu, která uspokojí nejednoho kávového gurmána.

Tu pravou vůni Pedron caffe Grand CRU ucítíte v Itálii
Káva Pedron Caffè NATURA je pečlivě sklízena a zpracovávána místními farmáři, kteří mají v této oblasti bohaté zkušenosti. Kávové třešně jsou ručně sbírány a pečlivě zpracovávány. Díky technice natural má tato káva plné tělo a vynikající aroma, které si zamilujete.Poté, co jsou zrna směsi Pedron Caffè NATURA pečlivě vybrána, putují do italské pražírny Pedron, kde jsou pečlivě kontrolována a vybírána pouze ta nejkvalitnější zrna. Po výběru zrn jsou následně pražena v malých dávkách, aby si zachovala své aroma a chuť. Pražení této směsi probíhá na středně tmavý stupeň (stupeň 7 z 10).

S tóny chuti kakaa a citrusu
Po dokončení pražení můžete Pedron Caffè NATURA připravit jak na espresso, tak na moka. Tuto směs můžete mít doma v podobě kávových zrn nebo ji zakoupit již namletou. Pedron Caffè NATURA nabízí unikátní chuť s tóny kakaa a citrusu, které vytvářejí dokonalou harmonii. Při pití této kávy si vychutnáte jemné aroma citrusů a hladkou chuť kakaa, které jsou perfektně vyváženy s jemnou kyselostí.

Varianty balení
Pedron Caffè NATURA je dostupná ve dvou různých baleních, a to v 1 kg balení kávových zrn, 250 g balení kávových zrn. Tuto kávu si můžete vychutnat doma, v kavárně nebo v restauraci a být si jisti, že si užijete nejlepší kávu z nejlepších zdrojů.

Doplňkové parametry

Kategorie: Káva
Hmotnost: 0.25 kg
5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
B Avatar autora | 25.6.2023
Tenhle produkt mě mile a velice dobře překvapil , za mě 8/10

Pedron logoŘemeslná pražírna kávy

Tato je řemeslná pražírna byla založena v roce 2004 Massimem Pedronem. Pražírna Pedron Caffè představuje kvalitu, tradici a zároveň drží krok s novými trendy. Reprezentuje tak ideální kombinaci mezi moderní a starodávnou technologií. Pro výrobu pražené kávy používá pouze ručně sbírané kávové třešně z vysokonadmořských oblastí a každé zrno je pečlivě kontrolováno a hodnoceno dle SCA protokolu.

Kávové třešně

Zrání kávových třešní v oblastech ve vysokých nadmořských výškách až 2000 m.n.m. dodává výsledné upražené kávě její charakteristicky sladší a komplexnější chuť. To je dáno díky vysokým teplotním rozdílům mezi dnem a nocí v těchto místech. Všichni dodavatelé kávových zrn pro pražírnu Pedron Caffé, která pro svou výrobu používá pouze ručně sbírané kávové třešně z vysokonadmořských oblastí, jako je Braziílie, Columbie, Etiopie či Papua Nová Guinea, podléhají certifikacím Rainforest Alliance a UTZ certifikaci

Dodavatelé

Všichni dodavatelé kávových zrn pro pražírnu Pedron Caffé, která pro svou výrobu používá pouze ručně sbírané kávové třešně z vysokonadmořských oblastí, jako je Braziílie, Columbie, Etiopie či Papua Nová Guinea, podléhají certifikacím Rainforest Alliance a UTZ certifikaci.

Pražení

Samotným srdcem pražírny Pedron Caffé je řemeslný horkovzdušný pražící buben. Každá várka kávy prochází pomalým pražením vzduchem pod pečlivým dozorem mistrů pražičů.